Radiologia

Większość zabiegów dentystycznych wymaga dokładnego prześwietlenia uzębienia Pacjenta. My zawsze stawiamy na nowoczesne i praktycznego rozwiązania, dlatego też zaprojektowaliśmy dla Was pracownię radiologiczną w której wykonujemy specjalistyczne zdjęcia i skany szczęki i żuchwy. Gdy konieczne jest wykonanie takiego zdjęcia, wyślemy Wasz do pobliskiego pokoju, w którym na miejscu wykonamy prześwietlenie i przyspieszymy tym samy proces diagnozy i leczenia.

W naszej pracowni radiologicznej znajdują się renomowane urządzenia, które pozwalają nam na dokładne prześwietlenie kondycji zębów. Zrobienie szczegółowego skanu zajmuje dosłownie kilka chwil, po czym otrzymają Państwo gotowy dokument na przenośnym dysku CD na własność.

Zdjęcia dentystyczne są bardzo ważnym elementem endodocji, chirurgii stomatologicznej, protetyki, implantologii i ortodoncji. W pracowni radiologicznej w naszej klinice wykonujemy cyfrowe zdjęcia zębowe i żuchwowe, a także skany łączone i fragmentaryczne szczęki i żuchwy, co pozwala nam na opracowanie szczegółowego planu leczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną i dokładną fotografią swojego zgryzu, zgłoś się do nas. W szybkim czasie wykonamy usługę radiologiczną i oddamy gotowy skan w Twoje ręce. Zapraszamy do naszego nowoczesnego laboratorium radiologii.