Profilaktyka

Dbałość o zęby do pierwszy krok do sukcesu. Codzienne szczotkowanie uzębienia i płukanie jamy ustnej to podstawa pięknego i zdrowego uśmiechu. W końcu zęby stanowią fundament układu trawienia. Dzięki nim rozdrabniamy i przeżuwamy pożywienie, co ułatwia przełykanie posiłków. Dbanie o uzębienie zaczyna się od codziennej higieny, jednak czasem on nie wystarczy. Wtedy możemy sięgnąć po nowoczesne środki profilaktyczne.

Nasi stomatolodzy zadbają o Wasze zęby od początku do końca. Uchronią je przed niepożądanymi schorzeniami i bólem, stosując najnowocześniejsze metody profilaktyczne i diagnostyczne. Dokładnie zanalizują kondycję zębów i dobiorą odpowiednie środki ochrony, by w przyszłości nie dopuścić do niepożądanych dolegliwości. W naszej klinice dostępne są takie zabiegi profilaktyczne jak fluorowanie, lakowanie, piaskowanie czy usuwanie kamienia nazębnego. Dla dużych i małych. Dodatkowo nasi specjaliści doradzą Państwu o codziennych czynnościach, które wpływają na poprawę kondycji naszego uzębienia.

W naszych gabinetach sprzedajemy także specjalistyczne przyrządy i preparaty, które ułatwią Wam codzienną pielęgnacje. Znajdziecie u Nas szeroki wybór szczoteczek dentystycznych, nici stomatologicznych, past do zębów i płynów do płukania jamy ustnej. W naszej Klinice zadbamy o Twoje zęby najlepiej jak potrafimy, byś mógł zawsze cieszyć się zdrowym i ładnym uśmiechem.