Ortodonta

Martwi Cie krzywy zgryz? Odczuwasz dyskomfort spowodowany nierównym uzębieniem? Masz problemy z wymową? Już nie musisz się smucić – My mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne. W naszej klinice znajdziesz specjalistów w dziedzinie ortodoncji, którzy pomogą Ci skorygować i wyprostować ustawienie zębów. Doradzą Ci w zakresie optymalnych rozwiązań i przedstawią dostępne metody korekcji krzywego zgryzu. Daj sobie szansę na perfekcyjny wygląd jamy ustnej.

Korekcja zgryzu dostępna jest u nas dla ludzi w każdym wieku. Niezależnie od tego czy jesteś młody czy trochę starszy, my zagwarantujemy Ci uczciwą cenę i profesjonalny sprzęt ortodontyczny. Po konsultacjach ortodontycznych wspólnie ustalimy plan leczenia i dobierzemy aparat w trosce o Twoje możliwości finansowe. Dysponujemy aparatami stałymi z zamkami metalowymi lub kryształowymi, poprzez aparaty wyjmowane, aż po innowacyjne ling walne, niewidoczne na zewnątrz. Nasi specjaliści wytłumaczą Ci działanie tych narzędzi i poprowadzą Twoje leczenie od początku aż do wymarzonego efektu ładnych i prostych zębów.

Zapisz się na konsultacje już dziś i daj sobie szanse na ładny i zdrowy uśmiech. Nie przejmuj się. Problemy z krzywym zgryzem są bardzo powszechne. My mieliśmy już do czynienia z setkami przypadków, dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie w zakresie korekcji uzębienia. Podejmiemy się każdego wyzwania i wspólnymi siłami zadbamy o estetyczny wygląd Twojego uzębienia.