Implantologia i Protetyka

Implantologia i Protetyka to nauki pokrewne, które zajmują się opracowywaniem nowoczesnych metod uzupełniania ubytków zębowych. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy uzupełnią i poprawią stan Twojego uzębienia, bezboleśnie i w szybkim czasie. Już nie musisz martwić się o braki w jamie ustnej. W naszych gabinetach czeka na Ciebie kilka specjalistycznych rozwiązań o wysokiej jakości i w różnych cenach. Dziś każdy może pozwolić sobie na estetyczny wygląd i poprawę kondycji uzębienia. Także i Ty.

Wszczepianie implantów jest obecnie zabiegiem mało inwazyjnym i całkowicie bezbolesnym. W naszej klinice przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub w sedacji, co znacznie wpływa na Wasz komfort. Nasi Pacjenci mają do wyboru kilka rodzajów implantów, produkowanych przez renomowane firmy implantologiczne – CONELOG by Camlog, ISY by Camlog, Straumann, Astra/ DentSply i Alpha Bio. Przygotowaliśmy także dla Was bogatą ofertę w zakresie precyzyjnych koron zębowych i mostów pełnoceramicznych lub licowanych porcelaną, które pozwolą Wam cieszyć się ładnym uśmiechem na długie lata.

Precyzyjne zabiegi i wyjątkowe rezultaty to nasza specjalność. Razem z naszymi partnerami biznesowymi tworzymy rewelacyjne rozwiązania implantologiczne i protetyczne, z myślą o Waszych potrzebach. U nas odkryjesz nowoczesne możliwości uzupełniania ubytków zębowych i zachwycisz się profesjonalizmem naszych ekspertów. Czekamy właśnie na Ciebie.