Endodoncja

Endodoncja brzmi dosyć egzotycznie. Pod tym pojęciem kryje się jednak szereg znanych nam wszystkim zabiegów dotyczących leczenia kanałowego. Część z Was zgrzyta pewnie zębami na samą myśl leczenia zęba przez kanał. Jednak metoda ta pozwala nam stomatologom na uratowanie zębów, które wcześniej były skazane na usunięcie. My o Wasze zęby walczymy do końca, choć teraz jest to dużo łatwiejsze i mniej bolesne dla pacjentów.

Bolący ząb nie oznacza od razu podjęcia przez dentystę leczenia kanałowego. Gdy po przeprowadzeniu skrupulatnych badań kondycji uzębienia okaże się, że dany ząb jest zniszczony, dopiero wtedy decydujemy się na kroki w stronę endodoncji. Za pomocą nowoczesnej aparatury i korzystając z bogatego doświadczenia przeprowadzamy bezbolesne zabiegi, które poprawią kondycję uzębienia nawet w najgorszych przypadkach. Leczenie pod mikroskopem jest bardzo precyzyjnym zabiegiem i przynosi satysfakcjonujące rezultaty.

Nie musisz się już bać leczenia kanałowego. Daj się nam „wpuścić w kanał”, a my zagwarantujemy Ci skuteczną pomoc i ratunek dla najbardziej zniszczonych zębów. Podczas jednej wizyty zauważalnie poprawimy kondycje Twoich zębów i zadbamy o ładny uśmiech. Poradzimy sobie nawet z najbardziej beznadziejnymi przypadkami.